10.MKS Debrzno91
Powitanie
Witaj na oficjalnej stronie internetowej LKS Granit Koczała.
SENIOR - Z Brdą porażka na inaugurację!
SENIOR - Z Brdą porażka na inaugurację!Porażką 4:1 zakończyło się pierwsze w tym sezonie spotkanie Naszej drużyny.
SENIOR - Czas zacząć ligę!
SENIOR - Czas zacząć ligę!Dziś o godzinie 15.00 w Przechlewie zostanie rozegrany pierwszy mecz rundy jesiennej sezonu 2014/2015 słupskiej klasy A.
SENIOR - Terminarz rundy jesiennej
SENIOR - Terminarz rundy jesiennejPrzedstawiamy terminarz rundy jesiennej drużyny seniorów LKS Granit Koczała.
SENIOR - Pierwszy sparing remisowo.
SENIOR - Pierwszy sparing remisowo.Remisem 3:3 zakończył się pierwszy, przedsezonowy sprawdzian LKS Granit Koczała.
SENIOR - Plan przygotowań do rundy Jesiennej
SENIOR - Plan przygotowań do rundy JesiennejPoniżej przedstawiamy plan przygotowań do rundy Jesiennej sezonu 2014/2015.
SENIOR - Dwie przegrane na koniec sezonu.
SENIOR - Dwie przegrane na koniec sezonu.Dwoma porażkami zakończyła sezon drużyna Granitu.
W pierwszym z meczy na własnym boisku ulegliśmy Lipniczance Lipnica 1:2, w drugim, wyjazdowym spotkaniu lepsza okazała się drużyna Stegny Parchowo wygrywając wysoko bo aż 6:2.
SENIOR - 6:0 z GKS a mogło być wyżej.
SENIOR - 6:0 z GKS a mogło być wyżej.Wysokim zwycięstwem Naszej drużyny zakończył się sobotni mecz LKS Granit i GKS Kołczygłowy.
JUNIOR B, SENIOR - Weekend na czwórkę!
JUNIOR B, SENIOR - Weekend na czwórkę!Zakończył się kolejny weekend podczas, którego zaprezentowały się wszystkie 3 nasze drużyny.
Jako pierwsi zagrali Juniorzy D, potem Juniorzy B a jako ostatni mieli okazję zagrać seniorzy.
JUNIOR D,B, SENIOR - Podsumowanie weekendu.
JUNIOR D,B, SENIOR - Podsumowanie weekendu.Wszystkie trzy nasze drużyny zaprezentowały się w ubiegłą sobotę na koczalskiej LAS Arenie.
JUNIOR D,B, SENIOR - Czarna Sobota.
JUNIOR D,B, SENIOR - Czarna Sobota.Czarną Sobotę zaliczyły wszystkie drużyny LKS Granit.
Wszystkie zgodnie przegrały ... i niestety były to dość wysokie porażki.
SENIOR - LKS vs SSPN - na bramki czekaliśmy ponad 100 minut!
SENIOR - LKS vs SSPN - na bramki czekaliśmy ponad 100 minut!Bardzo długo na bramki w sobotnim spotkaniu musieli czekać kibice zgromadzeni na LAS Arenie. Pierwsza z nich padała prawie 130 minut od planowego rozpoczęcia spotkania.