III Bal SportowcaLKS GRANIT KOCZAŁA zaprasza sympatyków klubu na 3 BAL SPORTOWCA!
III Gala Sportu!
III Gala Sportu!LKS GRANIT KOCZAŁA zaprasza na III Galę Sportu połączoną z obchodami 40 lecia LKS GRANIT.
7. kolejka. Rozbijamy Malczkowo u siebie
7. kolejka. Rozbijamy Malczkowo u siebieW 7. kolejce Granit Koczała wygrał na własnym terenie 5:0 z SSPN Malczkowo. Wynik spotkania pod koniec pierwszej połowy otworzył Tomek Gąsecki, a po zmianie stron po dwie bramki strzelili Paweł Breszka i Radek Gostomski. Bardzo dobra gra naszego zespołu oraz przewaga w całym meczu. Goście długo się bronili, jednak z minuty na minutę niebiesko-biali dominowali coraz bardziej, efektem czego były aż 4 bramki w drugiej połowie. Mimo dwóch zmarnowanych rzutów karnych (Gostomski i Gąsecki) odnosimy przekonujące zwycięstwo i utrzymujemy kontakt z czołówką tabeli. Warto odnotować dobrą postawę Jakuba Zaremby (rocznik 99), który pod nieobecność Jarka Bukowskiego zagrał po raz pierwszy od początku meczu, a także 3 asysty Kamila Zawoluka (wszystkie ze stałych fragmentów).
Zapowiedź VII kolejki. Podtrzymać dobrą passę
Zapowiedź VII kolejki. Podtrzymać dobrą passęPo słabym początku sezonu wydaję się, że Granit wjeżdża na właściwe tory. W czterech ostatnich meczach zdobyliśmy 10 punktów (3 zwycięstwa, 1 remis). Drużyna gra coraz lepiej i do każdego meczu podchodzi z wiarą w zwycięstwo i własne umiejętności. Niebiesko-biali zajmują obecnie 3. miejsce w tabeli z sześciopunktową stratą do lidera. Nasz najbliższy rywal- SSPN Malczkowo plasuje się na 13. miejscu z dorobkiem 2 punktów (2 remisy, 4 porażki). Bilans spotkań z poprzedniego sezonu to dwa zwycięstwa Granitu (0:5 na wyjeździe i 2:0 u siebie).
VI kolejka. Zwycięstwo w Kołczygłowach
VI kolejka. Zwycięstwo w KołczygłowachPunktujemy czwarty mecz z rzędu. Tym razem wygrywamy w Kołczygłowach z miejscowym GKSem 1:2. Mecz pod całkowitą kontrolą Granitu, z wyjątkiem początku drugiej połowy, którą nasi zawodnicy rozpoczęli zbyt ospale i przypłacili to stratą bramką. Bardzo dobra gra, jednak po raz kolejki zawodziła skuteczność, gdyż wynik mógłby być dużo wyższy już po pierwszej połowie. Bramki dla naszej drużyny zdobyli Sebastian Rudnik i Radek Gostomski. Dzięki tej wygranej wskakujemy na 3. miejsce w tabeli i tracimy do lidera tylko sześć punktów.

Kolejny mecz już w najbliższą niedziele. Na własnym boisku podejmiemy 13. w tabeli SSPN Malczkowo.