Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
II kolejka. Wciąż bez punktów
II kolejka. Wciąż bez punktówW meczu II kolejki Słupskiej A Klasy nasza drużyna przegrała na wyjeździe z Doliną Gałąźnią Wielką 3:0. Mecz odbywał się na boisku wielkości orlika co szczególnie utrudniło grę piłkarzom Granitu. Już na początku spotkania sędzia podyktował kontrowersyjny rzut karny, który pewnie na bramkę zamienił zawodnik gospodarzy. Chwilę później błąd naszego obrońcy i było już 2:0. Historia podobna do tej z meczu z Brdą II Przechlewo, kiedy to nasi zawodnicy bardzo szybko stracili bramki i musieli gonić wynik. Po raz kolejny zawodziła skuteczność. Strzałami z dystansu bramkarza Doliny próbowali pokonać m.in. Gostomski, Breszka i Gąsecki. To Granit przeważał, jednak nie potrafił udokumentować tego bramkami. Z minuty na minutę biało-niebiescy atakowali coraz śmielej czym narażali się na kontry rywali. Właśnie z kontry w końcówce spotkania zawodnicy z Doliny zdobyli bramkę i ustalili wynik spotkania na 3:0.
Porażka na inaugurację
Porażka na inauguracjęOd przegranej 0:2, z Brdą II Przechlewo, nowy sezon rozpoczęli zawodnicy Granitu. Wynik zupełnie nie odzwierciedla przebiegu spotkania, gdyż to nasi piłkarze grali lepiej i zdecydowanie przeważali. Mimo przewagi nie udało odrobić się dwóch bramek straconych już na początku spotkania. W drużynie Granitu szwankowało wykończenie, stuprocentowe sytuacje zmarnowali m.in. Smoluchowski i Wiczk. Dodatkowo od 75 minuty Koczalacy musieli radzić sobie w dziesiątkę, gdyż drugą żółtą, a w konsekwencji czerwoną kartkę dostał Bukowski.
I kolejka- zapowiedź
I kolejka- zapowiedźW sobotę 22 sierpnia ruszają rozgrywki słupskiej A klasy. Dla Granitu jest to szósty sezon z rzędu w tej klasie rozgrywkowej. W pierwszej kolejce zagramy u siebie z Brdą II Przechlewo. W poprzednim sezonie przegraliśmy w Przechlewie 4:1, natomiast u siebie zanotowaliśmy wygraną 2:0. Ponadto oba zespoły zagrały ze sobą podczas letniego okresu przygotowawczego- zwyciężyła Brda 4:1.
Podczas przygotowań do sezonu rezerwy Brdy rozegrała pięć meczy towarzyskich oraz jeden mecz pucharowy. Bilans to trzy zwycięstwa i trzy porażki.
Zapowiada się ciekawe i zacięte widowisko na koczalskiej Las Arenie.

Zawody poprowadzą sędziowie: T. Jankowicz, Z. Swakowski, T. Kosiński

Liczymy na udaną inaugurację sezonu przez piłkarzy Granitu.
Początek spotkania o godzinie 15:00.

Kadra Granitu na sezon 2015/2016
Kadra Granitu na sezon 2015/2016Prezentujemy kadrę Granitu na sezon 2015/2016.
Podsumowanie okresu przygotowawczego.
Podsumowanie okresu przygotowawczego.W miniony weekend drużyna Granitu rozegrała ostatni mecz sparingowy i zakończyła przygotowania do nowego sezonu. Przedstawiamy krótkie podsumowanie wszystkich spotkań oraz transferów.